Alapítva 1995
Menü Rendeléskövetés Árajánlatkérés
Betöltendő posztra felvétel: 2 fő

Regionális Értékesítési Vezető

Feladatok

  • Kisebb/nagyobb nyílászáró projektek megszerzése, lebonyolítása
  • Projektek végig kísérése és határidőre történő sikeres lezárása a vevői elégedettség figyelembevételével
  • Megrendelőinkkel személyes kapcsolatot tart fenn, ügyeiket, kéréseiket folyamatosan figyelemmel kíséri és azok feldolgozását személyesen végzi
  • Munkáját támogatja értékesítési asszisztens
  • Jó kapcsolat ápolása megrendelőkkel, beépítő csapatokkal

Elvárások

  • Értékesítési/Projekt menedzseri ismeretek
  • Mobilitás, rugalmasság
  • Szakmai pontosságra és munkára való igényesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Lendületes, célokat elérő személyiség
  • Gyakorlott számítástechnikai ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • Szakirányú építőipari végzettség előnyt jelent
  • Építőipari projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, több mint, 25 éve megbízható hátterű cég
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépkocsi
  • Mobiltelefon, laptop és költségtérítés
  • Képzések és tréningek
  • Modern, családias munkakörnyezet
  • Nyitott, segítőkész, dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú együttműködés
  • Szakmai fejlődés
  • Betanulási lehetőség
  • Céges összejövetelek

Hogyan jelentkezz?

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk fényképes pályázatát a karrier@foton.hu e-mail címre, a tárgy mezőben ,,Regionális Értékesítési Vezető - Projekt menedzser pályázat"-ként megjelölve.