Alapítva 1995
Menü Rendeléskövetés Árajánlatkérés
Betöltendő posztra felvétel: 1 fő

Értékesítő (Sopron)

Feladatok

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Árajánlatok, megrendelések készítése, nyomon követése
  • Felmérések, beépítések szervezése
  • Kisebb projektek, pályázatok elkészítése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói számítástechnikai ismeretek
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Hatékonyságra való törekvés
  • Problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Műanyag vagy alumínium nyílászárók forgalmazásában vagy építőiparban szerzett tapasztalat
  • Építőipari projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • AutoCAD tervező program, építész és egyéb műszaki ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil, több mint 20 éve megbízható hátterű cég
  • Családias, közvetlen, barátságos légkör
  • Hosszútávú munkviszony
  • Biztos, magas színvonalú szakmai háttér
  • Képzések, tréningek
  • Csapatépítő programok
  • Versenyképes jövedelem

Hogyan jelentkezz?

Amennyiben képesnek érzed magad a munkakör betöltésére, várjuk fényképes pályázatát (motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a karrier@foton.hu e-mail címre, a tárgy mezőben ,,Soproni Értékesítő Pályázat"-ként megjelölve.