Alapítva 1995
Menü Rendeléskövetés Árajánlatkérés
Betöltendő posztra felvétel: 1 fő

Alumínium nyílászáró üzem - Termelésvezető Sopron

Feladatok

  • A termelés optimalizál működtetése, elkötelezettség a minőségi munka és termék irányába
  • Napi gyártás előkészítése
  • Egy családias csapat irányítása
  • Tervezett karbantartások ellenőrzése

Elvárások

  • Motiváltság, Önállóság
  • Elkötelezettség a minőségi munka és termék irányába
  • Hatékonyságra való törekvés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Problémamegoldó képesség
  • Műszaki ismeretek és jártasság

Előnyt jelent

  • Termelésvezetői / Műszakvezetői gyakorlat
  • Ablakgyártás területén szerzett tapasztalat
  • Kisebb csoportok irányításában szerzett gyakorlat
  • LEAN ismeretek
  • AutoCAD használatában való jártasság
  • Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend
  • Szabad hétvégék
  • Munkavégzés egészséges környezetben
  • Biztos hátterű, közel 30 éves megbízható cég
  • Modern géppark
  • Családias, közvetlen, barátságos légkör
  • Biztos, magas színvonalú szakmai háttér
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem

Hogyan jelentkezz?

Fényképes önéletrajzokat személyesen, e-mailben a karrier@foton.hu vagy postai úton 9400 Sopron, Ipar krt. 4/b.. címre várjuk.