Alapítva 1995
Menü Rendeléskövetés Árajánlatkérés

Ablak beépítő

Feladatok

Saját vállalkozásban működő nyílászáró beépítő csapatokat keresünk.

  • nyílászárók felmérése
  • nyílászárók beépítése
  • nyílászárók utólagos szervizelése garanciális időn belül

Elvárások

  • jó kommunikációs készség
  • pontos, precíz, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • saját gépjármű
  • saját, beépítéshez szükséges gép és eszközállomány
  • tisztaságra és rendre való ügyelés
  • lelkiismeretes munkavégzés

Előnyt jelent

  • nyílászáró beépítésben (műanyag, alumínium, alumínium függönyfal) és projekt munkák lebonyolításában szerzett jártasság
  • több éves szakmai tapasztalat
  • referencia munkák

Amit kínálunk

  • folyamatos munka ellátottság egy stabil cégtől

Hogyan jelentkezz?

Kérjük, jelöld meg, hogy milyen területen (műanyag nyílászáró, fa nyílászáró, alumínium nyílászáró, alumínium függönyfal beépítésben) szereztél tapasztalatot, továbbá tüntesd fel székhelyed, illetve azt, hogy székhelyedtől hány kilométeres körzetben vállalnál munkát.

Amennyiben képesnek érzed magad e munkakör betöltésére, várjuk fényképes pályázatod és referencia munkád (csatolva) a karrier@foton.hu e-mail címre, a tárgy mezőben ,,Beépítő csapat"-ként megjelölve.